Poznajmy się

KozakArt

„Fotografia reportażowa to odpowiedni moment i światło”

Marcin – rocznik 83′. To był bardzo ciekawy rok. W Polsce skończył się Stan wojenny, do kin weszły Gwiezdne Wojny: część VI – Powrót Jedi, a Metallica wydała swój debiutancki album „Kill ‚Em All”. Niestety nie pamiętam żadnego z tych wydarzeń 😉 Nie będę zanudzał Was historyjkami jak to moja przygoda z fotografią zaczęła się lata temu. Jak przypadkiem na strychu znalazłem Smienę czy Zenita. W moim przypadku nic takiego nie miało miejsca a moja przygoda z fotografią zaczęła się stosunkowo niedawno. A do wykonania pierwszych zdjęć namówiła mnie znajoma fotomodelka i tak to się zaczęło.

Kalina – Druga połówka od zadań specjalnych.  Z wykształcenia plastyk i pedagog. To do mnie należy robienie pozytywnego zamieszania! Lubię ludzi tych dużych i najmniejszych. Łapię chwile i momenty, które przemykają nam nie uchronnie. W połączeniu z Panem M. tworzymy duet idealny. Gdzie on nie może tam wysyła agenta specjalnego.

 

Żadne zlecenie nie jest nam straszne, zdobyte doświadczenie oraz sprzęt wysokiej klasy pozwalają nam dostarczyć Wam zdjęcia najwyższej jakości. Zawsze pracujemy we dwoje, pozwala nam to uchwycić wszystkie ważne chwile oraz „smaczki” których może nie dostrzec jedna osoba. W wolnym czasie zajmujemy się fotografią artystyczną, grafiką, rysunkiem oraz malarstwem, co daje nam możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności artystycznych.

Sami lubimy otaczać się ładnymi oraz wyjątkowymi przedmiotami dlatego staramy się aby forma w jakiej oddajemy zdjęcia też taka była. Nasze pudełka na zdjęcia oraz drewniane pendrive wykonywane są ręcznie z materiałów najwyższej jakości i z niezwykłą starannością. Z chińszczyzny zdecydowanie preferujemy kurczaka gongbao 😉

Jak pewnie już zauważyliście na naszej stronie nie znajdziecie też kilkunastu „pakietów ślubnych” ponieważ każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Każda osoba, każdy ślub to osobna historia która zasługuje na wyjątkowe traktowanie. Uważamy że tylko takie podejście gwarantuje pełne zadowolenie ze strony klienta. Ale żeby ułatwić Wam wstępne oszacowanie kosztów, przygotowaliśmy dla Was przykładową ofertę.

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i jesteście zainteresowani ofertą to zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego oraz na kawę lub herbatę w celu omówienia szczegółów.

Do zobaczenia!

Marcin i Kalina