Marcin

Rocznik 83′. To był bardzo ciekawy rok. W Polsce skończył się stan wojenny, do kin weszły Gwiezdne Wojny: część VI – Powrót Jedi, a Metallica wydała swój debiutancki album Kill 'Em All.

Pomimo tego, że urodziłem się na początku roku, to nie pamiętam żadnego z tych wydarzeń 😉 Nie będę opowiadał ciekawych historyjek o tym, jak przypadkiem na strychu znalazłem Smienę czy Zenita i od tego rozpoczęła się moja przygoda z fotografią.

Do wykonania pierwszych zdjęć namówiła mnie moja znajoma, fotomodelka. I tak to się zaczęło…

Kalina

Lepsza połówka od zadań specjalnych 😉

Z wykształcenia plastyk i pedagog. Robienie pozytywnego zamieszania to moja domena! Lubię wszystkich ludzi – i tych dużych, i tych małych. Z przyjemnością sprawiam, że i jedni i drudzy świetnie się bawią.

Uwieczniam chwile i momenty, które być może przemknęłyby niezauważenie.

W połączeniu z Panem M. tworzymy duet idealny.

Żadne zlecenie nie jest nam straszne!

Zdobyte doświadczenie oraz sprzęt wysokiej klasy pozwalają nam dostarczyć Wam zdjęcia najwyższej jakości.

Zawsze pracujemy we dwoje.

Pozwala nam to uchwycić wszystkie ważne chwile oraz „smaczki”, których może nie dostrzec jedna osoba.

W wolnym czasie zajmujemy się fotografią artystyczną, grafiką, rysunkiem oraz malarstwem, co daje nam możliwość stałego rozwoju i doskonalenia umiejętności artystycznych. Jak to artyści, lubimy otaczać się rzeczami wysmakowanymi i wyjątkowymi, dlatego wiemy, że forma w jakiej oddajemy zdjęcia też musi taka być.

Nasze pudełka na zdjęcia oraz drewniane pendrive’y wykonywane są ręcznie z materiałów najwyższej jakości i z niezwykłą starannością. Z chińszczyzny preferujemy jedynie kurczaka gongbao 😉

Nasza oferta

Jeśli zapoznaliście się z naszą stroną, to zauważyliście zapewne, że nie znajdziecie u nas kilkunastu „pakietów ślubnych”. Wszystkie zlecenia traktujemy wyjątkowo. Każda osoba oraz każdy ślub to osobna historia, która zasługuje na indywidualne podejście. Uważamy, że tylko w ten sposób zagwarantujemy naszym klientom pełne zadowolenie. Ale żeby ułatwić Wam wstępne oszacowanie kosztów, przygotowaliśmy dla ofertę przykładową.

Podoba Wam się?

Jeśli podobają się Wam nasze zdjęcia i jesteście zainteresowani to zapraszamy na kawę lub herbatę w celu omówienia szczegółów. Możecie również zadzwonić albo wysłać maila.

Do zobaczenia!